jméno:
heslo:

Žací lišty LELY SPLENDIMO

Proč právě naše Splendimo:

  • Modulová stavba žací lišty významně šetří energii - nižší příkon traktoru + nižší spotřeba PHM
  • Vysoký výkon při sečení, čistá pícní hmota bez kontaminace (vojtěška, jetel, trávy,...)
  • V případě poškození není třeba měnit celou lištu, ale pouze požadovaný počet modulů - nižší náklady na opravu a úspora času opravy
  • Bezvadné kopírování povrchu čelní lišty prostřednictvím paralelogramu - celá lišta je v něm tažená

 

Žací lišty LELY Splendimo jsou navrženy tak, aby vydržely co nejdéle a proto jsou velice robustní, vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou velice dobře zpracovány. Díky inovativním prvkům LELY dokážou věrně kopírovat terén bez zbytečných ztrát přenosu hnací síly. Tím zvyšují výkon stoje a snižují požadovaný výkon traktoru.

Mezi tyto inovativní prvky především patří: modulární žací lišta, která se skládá z levo – pravotočivých žacích modulů a mezi ně vložených mezikusů. Tyto díly jsou drženy pohromadě pod vysokým tlakem prostřednictvím pevné tažné tyče z chromové oceli. Žací lišta tedy není tvořena z jednoho kusu, ale z více jednoduše vyměnitelných modulů. V případě nárazu do cizího tělesa stačí vyměnit požadovaný modul.

Dalším prvkem je šestihranná hnací hřídel, která poskytuje přímý převod všech žacích modulů. Je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a prochází středem pod všemi disky skrz celý nosník. Díky kuželovému ozubení pak přímo pohání každý disk. Nedochází zde tedy ke ztrátám tření z důvodu vysokého počtu hnaných ozubených kol. Výhodou je nízký požadavek výkonu na rozběh lišty a úspora paliva.
Všechny žací lišty Splendimo mají rychloupínací systém nožů CLIP – rychlý, bezpečný, jednoduchý.

(untitled) 


DFH s.r.o. Družstevní I. ev.č. 0238,Hrádek na Vlárské dráze, 763 21 Slavičín
tel: +420 577 310 678 Fax: +420 577 310 680 mobil:+420 602 554 825 e-mail: info@dfh.cz

Vyrobilo © Tvorba www stránek Chabera

odkazy: Webhosting