jméno:
heslo:

Agrotron K - 410, 420, 610, 430

Agrotron K: Kompakt, který hýbe velkými věcmi

Zemědělské podniky mají každý své specifi cké zaměření. V jednom případě je ale jedno, jestli je hlavní zaměření rostlinná či živočišná výroba, nebo sklizeň pícnin – všichni mají stejné nároky na moderní traktory: hospodárnost, všestrannost, obratnost, kompaktní rozměry a výbavu, kterou je možno upravit dle potřeb daného provozu. Zároveň s tím je nutné, aby bylo pracovní prostředí pohodlné a ovládání ergonomicky uspořádané. Agrotron K splňuje tyto požadavky díky jedinečnému řešení s výborným výhledem na všechna připojená zařízení a širokému rozsahu standardní, ale i volitelné výbavy.

Jedinečná kabina
Kabina Agrotronu K nabízí řidiči bezkonkurenční rozhled kolem celého traktoru, zároveň však poskytuje dostatek vnitřního prostoru. Pohodlná, ale produktivní práce je umožněna ergonomickým uspořádáním všech ovládacích prvků i excelentním systémem větrání a klimatizace v kabině.

Úsporné a výkonné motory
Hospodárné, výkonné a elektronicky ovládané motory DEUTZ nejnovější generace s velkým rozsahem konstantního krouticího momentu a výkonu garantují rychlou odezvu a maximální úsporu paliva při jakékoliv zátěži.

Perfektně sladěná převodovka
Spolehlivá, čtyřstupňová převodovka se 3 stupni řaditelnými pod zatížením, elektrohydraulickou spojkou a reverzací je sladěná s motorem tak, aby pro práci nabídla hned několik převodů a použitelných rychlostí. V případě volby verze ProfiLine je Agrotron K vybaven navíc automatickým řazením převodových stupňů pod zatížením (APS), PowerComS ovládací pákou a souvraťovým managementem Comfortip.

Sériově 4 rychlosti vývodové hřídele
Agrotron K  disponuje sériově čtyřmi rychlostmi vývodové hřídele - 540/540E/1000/1000E. Díky tomu je zároveň zvýšena produktivita při výraz ném snížení spotřeby. Agrotron K je traktor, který těží z  bohatých zkušeností více než 80 let technologického prvenství ve výrobě zemědělských strojů. Celkový koncept, stavba kabiny a další charakteristické prvky dělají z Agrotronu K jedinečný stroj. Agrotron K  je ideální traktor pro všechny zemědělské podniky a farmáře zajišťující svou všestranností maximální produktivitu, trvalou hodnotu a hospodárnost.

MOTOR

Motory DEUTZ - síla a hospodárnost přínáší radost

Silný, hospodárný a šetrný k životnímu prostředí
Vyrábět motory umí kde kdo. To pravé umění je ale vyrábět motory, které mají sílu, jsou hospodárné, splňují veškeré předepsané normy a ještě navíc udávají trendy v oboru. Filozofie motorů DEUTZ se dá shrnout do jednoho hesla: „Silné, úsporné a šetrné k životnímu prostředí.” 

Naše motory jsou vyvinuty přímo pro potřeby zemědělství
DEUTZ-FAHR přitom sází na celou řadu inteligentních technologií, které se starají o zvýšení výkonu, snížení spotřeby a škodlivých emisí. Biodiesel je pouze jedna z  možností, jak se k  tomuto problému postavit.

A právě tolik různorodé nasazení strojů v  zemědělství vyžaduje speciální znalosti a dlouholetou zkušenost v  konstrukci motorů. Jedno pravidlo ale platí bezesporu pro všechny: výkon musí být k  dispozici, kdykoliv ho potřebujete, ale zároveň s tím je třeba myslet na spotřebu.

To, co Vám může znít paradoxně, se inženýrům z firmy DEUTZ-FAHR podařilo s  inovativním systémem DPC (DEUTZ Power Control). Díky kombinaci plně elektronického řízení motoru (EMC) a DEUTZ systému vysokotlakého vstřikování paliva se podařilo vytvořit zvláště výkonný a efektivní systém řízení motoru.

Silný, robustní, úsporný
Vysoce technologicky vyspělé čtyř- a šestiválcové motory DEUTZ Agrotronu K jsou v základu vybaveny inovativní technologií DEUTZ Common-Rail (DCR) - Agrotron K 610 a K 430. A díky DPC se tyto motory vyznačují konstantním výkonem a vysokým navýšením krouticího momentu. Obsluha tak může nerušeně pracovat, jelikož motor má stále dostatečnou výkonovou rezervu, rychle reaguje na povely, a přesto na konci dne překvapí příjemnou spotřebou.

Tichý v kabině i venku
Stejně tak jako spotřebě byla velká pozornost věnována i hladině hluku. Již při konstrukci motoru se zkoumají případné zdroje hluku s cílem eliminovat nebo alespoň výrazně minimalizovat jejich vliv. Díky správně navržené klikové skříni, velmi přesnému dávkování paliva, spolehlivému Waste-Gate turbodmychadlu a pružnému napojení sání a výfukového potrubí je většina nepříjemného hluku potlačena již v místě případného vzniku. 

Výhody pro uživatele:

 • Silné, hospodárné a spolehlivé motory DEUTZ s plně elektronickým řízením motoru EMC 
  (Electronic Motor Control)
 • I díky inovativnímu systému DEUTZ Power Control (DPC) nabízejí tyto motory ideální sílu a hospodárnost při každém pracovním nasazení
 • Vysokotlaké vstřikování se systémovým tlakem až 1 600 barů zajišťuje okamžitou odezvu motoru a přitom nízkou spotřebu 
 • Vzduchový filtr s odsavačem hrubých nečistot prodlužuje servisní intervaly a snižuje provozní náklady
 • DEUTZ-FAHR je první výrobce, který již z výroby garantuje plnou kompatibilitu motorů se 100% biodieselem. drahé přestavby tak odpadají. Hned od prvního výjezdu můžete šetřit

 

 

 

 

 

 

 

 

  PŘEVODOVKA

Jenoduchá a spolehlivá převodovka - aby řazení nebylo přítěží

V  traktorech modelové řady  Agrotron K se používají spolehlivé a náročným provozem ověřené převodovky německého výrobce ZF série 7100. Plně synchronizovaná převodovka se skládá ze třech hlavních částí: třístupňový Powershift (řazení pod zatížením), čtyřstupňová hlavní převodovka s mokrou vícelamelovou spojkou a dvě elektrohydraulicky řazené skupiny pro polní práce a dopravu. Na přání je možné dodat i samostatnou skupinu s plazivými převody.

Díky umístění hlavní spojky v  olejové lázni, mezi mechanickými stupni a stupni řazenými pod zatížením, je namáhání spojky a úsilí potřebné k řazení výrazně sníženo. To má za následek hladké a plynulé řazení a maximální spolehlivost spojky. Spojku lze ovládat pomocí pedálu nebo tlačítkem na řadicí páce. Voithův tlumič vibrací ulehčuje motoru a snižuje zatížení spojek při řazení pod zatížením.

Rozsah rychlostí
Převodovka Agrotronu K disponuje ideálními převody pro splnění všech praktických požadavků. Dostupný
rychlostní rozsah - v  závislosti na typu výbavy a velikosti kol - je od 320 m/h do 40 km/h. Jen v  hlavním pracovním rozsahu od 4 do 12 km/h nabízí převodovka deset rychlostních stupňů. Nejvyšší rychlost ve standardním provedení je 40 km/h. Pojezdová rychlost 40 km/h snižuje nejenom hluk, ale i spotřebu - především díky redukovaným otáčkám motoru při maximální rychlosti. Díky třem stupňům řazeným pod zatížením je možné každým dalším stupněm v  plném tahu zvýšit pracovní rychlost o cca 20 %, případně snížit o cca 17 %. Díky tomu může řidič např. mezi 5 a 10 km/h využívat oblast konstantního výkonu motoru bez nutnosti manuálního přeřazení. Navíc při přeřazení mezi třetí a čtvrtou převodovou skupinou převodovka sama zvolí správný stupeň pod zatížením, tak aby byl přechod co nejplynulejší.

Komfortní spojka
Sériově dodávaná elektrohydraulická komfortní spojka umožňuje pomocí stisku tlačítka na řadicí páce přeřazení mechanických převodů bez použití spojkového pedálu. Řidič má tak na výběr dvě možnosti – spojkový pedál nebo pohodlnější tlačítko. Díky tomu je možné zařadit až 12 převodových stupňů bez použití spojkového pedálu.

Více než jen Powershift – automatické řazení APS
Výbavová verze Profiline disponuje exkluzivně automatickým řazením APS. Díky tomu nemusíte při pracovní zátěži již myslet na řazení. Automatický režim řadí jednotlivé stupně pod zatížením samostatně podle zatížení motoru. Podle typu práce a potřeby si může řidič sám nastavit citlivost systému. Automatický režim se pak stará vždy o to, aby byl zařazen správný stupeň pod zatížením a jízda byla co nejplynulejší.

Reverzace
S  reverzační převodovkou probíhá rozjezd nebo změna směru jízdy (vpřed/vzad) bez nutnosti sešlápnutí spojkového pedálu až do rychlosti 12,5 km/h. Reverzační páka se třemi pozicemi (vpřed, neutrál a vzad) je umístěna na snadno přístupném místě vlevo pod volantem. Pravá ruka tak vždy zůstává volná pro ovládání připojených zařízení nebo čelního nakladače. Zvolená rychlost a rychlostní stupeň jsou zachovány, i když dojde ke změně směru jízdy.

Výhody pro uživatele:

 • Převodovka ZF 7100 – jednoduché a spolehlivé převodové ústrojí pro rychlosti až 50 km/h
 • Elektrohydraulické přeřazení polních a silničních rychlostí
 • Komfortní spojka ve standardu u všech výbavových verzí
 • Optimální spojení převodovky a motoru - více převodů není třeba
 • Automatické řazení převodových stupňů pod zatížením u verze Profi Line
 • Rychlé a snadno čitelné informace s integrovaným diagnostickým systémem - převodovkový displej na A-sloupku kabiny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  VÝVODOVÁ HŘÍDEL

Čtyři rychlosti, dvojnásobná úspora
Traktory Agrotron K jsou jako jedny z  mála na trhu sériově vybaveny čtyřmi rychlostmi vývodové hřídele (540/540E/1000/1000E). Díky ekonomickým rychlostem a výjimečné výkonové charakteristice motorů DEUTZ dochází  až k 15% úspoře paliva. Spouštění se provádí buď tlačítkem z  kabiny, nebo na zadním blatníku. Díky standardně dodávanému automatickému režimu již není nutné myslet na vypínání a zapínání vývodové hřídele při otáčení na souvrati. Traktor tento úkon provádí automaticky v  závislosti na výšce zdvihu zadního tříbodového závěsu.

Výkonná přední vývodová hřídel
Přední vývodová hřídel je poháněna přímo motorem a má rychlost 1000 ot./min. Spínání se provádí elektrohydraulicky pomocí tlačítka v kabině a je nezávislé na zadní vývodové hřídeli. Modulované spouštění je zajištěno mokrou kotoučovou spojkou, díky které je rozběh vždy šetrný, bez závislosti na zátěži.

Výhody pro uživatele:
- Zadní vývodová hřídel se čtyřmi rychlostmi (540/540E/1000/1000E)
- Jednoduchá výměna koncovky vývodové hřídele

- Automatika vývodové hřídele: vypnutí a sepnutí v závislosti na zdvihu zadního tříbodového  závěsu 

 

HYDRAULICKÝ SYSTÉM

Kompaktní traktor musí vzhledem k  různorodosti nasazení a používaných zařízení disponovat dostatečným hydraulickým výkonem. Agrotron K je sériově vybaven zubovým čerpadlem s výkonem 75 l/min (60 l/min u verze ECO) a možností odebrat až 26 litrů oleje. Hydraulický systém řízení je vybaven samostatným čerpadlem o výkonu 26 l/min. 

Ještě více hydraulického výkonu 
Traktory Agrotron K  ve verzi Profi line jsou vybaveny ještě výkonnějším hydraulickým systémem Load-Sensing s regulací času a průtoku, výkonem až 83 l/min a odebíratelným množstvím oleje až 35 litrů. Tento hydraulický systém využívá axiální pístové čerpadlo s  variabilním průtokem, které dodává olej podle potřeby připojených zařízení.

Vynikající tlumení
Během rychlých přejezdů mohou nerovnosti na vozovce způsobit rozkmitání neseného zařízení, což má značně negativní efekt na jízdní bezpečnost a komfort. Pokud je aktivováno vibrační tlumení (automaticky od 8 km/h), jsou vibrace zaznamenány elektronickými čidly a kompenzovány rychlou protiakcí.

Vysoká zvedací síla
Robustní zvedací pístnice dodávají ohromnou zvedací sílu až 6 200 kg. Rychlé a bezpečné připojení a odpojení nářadí je možné provést pomocí externích tlačítek na zadním blatníku.

Elektronicky ovládaná zadní hydraulická ramena
Agrotron K je vybaven elektronicky ovládanými zadními rameny (EHR). Jejich funkce jsou neustále sledovány integrovaným diagnostickým systémem (ECU). ECU automaticky monitoruje následující funkce: silovou, polohovou nebo smíšenou regulaci, dále nastavení hloubky a též plovoucí pozici zadních hydraulických ramen.

Přídavné hydraulické okruhy
Agrotron K je sériově vybaven třemi mechanickými hydraulickými okruhy, kde každý má čtyři funkce. Všechny lze uzamknout ve zvednuté nebo plovoucí pozici a také použít jako jedno- či dvoucestné. U všech okruhů se nachází záchytná nádobka na olej. Dva hydraulické okruhy se ovládají pomocí křížové páky na pravém ovládacím panelu, třetí pak pomocí samostatné páky umístěné taktéž napravo od řidiče. Agrotron K ve verzi Profi line disponuje až čtyřmi elektricky ovládanými hydraulickými okruhy s  regulací času a průtoku. V tomto případě je ovládání integrováno přímo na loketní opěrce. První dva okruhy se ovládají tlačítky přímo na multifunkční PowerComS páce, třetí a čtvrtý hydraulický okruh křížovým joystickem.

Výhody pro uživatele:

 • Výkonný hydraulický systém s maximální účinností, vysokým průtokem a zvedací kapacitou zadního tříbodového závěsu
 • Tři verze hydraulického systému - dvě klasické s průtoky 60, 75 l/min a Load-Sensing systém s průtokem 83 l/min

 

 

 

 

KABINA A OVLÁDÁNÍ

Existuje mnoho ovládacích konceptů. Ovšem pouze málo z nich vyniká jednoduchostí a nepotřebuje zdlouhavé vysvětlování, aby mohl řidič ihned vyrazit do plného pracovního nasazení. Z tohoto důvodu inženýři z fi rmy DEUTZ-FAHR věnují velkou pozornost funkčnímu a jednoduchému ovládání.

Každý, kdo nasedne do Agrotronu K, by měl být schopný bez školení, pouze po krátkém vyzkoušení používat traktor s  maximální produktivitou. Proto jsou všechny ovládací prvky v  Agrotronu K jasně odlišeny barvou i tvarem, logicky uspořádány a rozmístěny do skupin podle funkčnosti a četnosti používání - vše na pravém ovládacím panelu kabiny. Řidič tak má vše po ruce a zároveň se může plně věnovat řízení, aniž by
se musel obávat chyb z důvodu záměny ovládacích prvků.

Multifunkční loketní opěrka s PowerComS pákou (pouze u verze Profi Line)

V  multifunkční opěrce s  integrovanou PowerComS pákou se nacházejí ovladače nejdůležitějších funkcí traktoru. Ovládání motoru, převodovky, průtoku a času hydraulických okruhů, uzávěrky diferenciálu a pohonu všech kol nebo celého systému souvraťového managementu je tak možné přímo z  loketní opěrky - aniž by řidič musel zvednout ruku.

Výkonnostní monitor (pouze u verze Profi Line)U výbavových verzí ProfiLine je možné pomocí výkonnostního monitoru sledovat data o aktuálním pracovním úkonu. V  závislosti na otáčkách vývodové hřídele nebo zdvihu hydraulických ramen dochází ke sledování produktivity práce. K  dispozici jsou pak následující data: celková pracovní doba, celková obdělaná plocha (ha), plocha obdělaná za 1 hodinu (ha/h), vzdálenost, průměrná rychlost a průměrné zatížení traktoru. Řidič si tak může kdykoliv vyvolat údaje o vlastní produktivitě. 

Standardizované programy nemohou zastat všechny rozdílné aplikace v zemědělství. Nebylo by proto snazší nastavit automaticky se opakující funkce ke každému úkonu? To je umožněno konceptem PowerComS ovládací páky a programem Comfortip.

Individuální ovládací sekvence může řidič programovat a jednoduše aktivovat pomocí ovládací páky. Tyto
sekvence jsou centrálně zobrazeny na informačním displeji, včetně funkcí, které budou následovat. Následující naprogramovaná funkce je označená, a řidič tak vždy vidí, jakou funkci bude aktivovat jako další. 

Výhody pro uživatele:

 • Všechny ovládací prvky jsou rozděleny do funkčních skupin a barevně rozlišeny
 • Jasná symbolika pomáhá intuitivnímu ovládání
 • Ergonomicky perfektně navržený pracovní prostor pro pohodlnou a bezpečnou práci
 • Většina ovládacích prvků se dá přizpůsobit řidiči pro větší komfort
 • Výborný přehled všech provozních ukazatelů díky čitelným displejům a dalším ukazatelům
 • Praktický ovládací systém a souvraťový management
 • Nízká hladina hluku v kabině i mimo ni
 • Vzduchem odpružené komfortní sedadlo řidiče 

 

 

 

 

 

 

 

KOMFORT

Kompaktnítraktor, velká kabina. Kdo chce pracovat pohodlně a suverénně, potřebuje prostor, komfort a správné vybavení. Kabina Agrotronu K patří k  největším ve své třídě a nabízí řidiči jak perfektní výhled na připojené zařízení a celé okolí traktoru, tak vynikající komfort, aby i dlouhé pracovní dny nebyly únavné.

Optimální osvětlení
Kabina a vstupní prostor jsou při otevření dveří automaticky osvětleny. Řidič tak může i v noci bezpečně nastoupit a vystoupit. Účinné osvětlení pracovního prostředí snižuje únavu a výrazně zvyšuje produktivitu a bezpečnost při noční práci. Se 14 hlavními a pracovními světly dokáže Agrotron K osvítit plochu až 500 m2.

Efektivní tlumení hluku
Agrotron K  patří mezi nejtišší traktory své třídy. Tohoto výkonu dosahuje díky propracované konstrukci, která hluk minimalizuje přímo u jeho zdroje. Veškeré díly způsobující hluk jsou umístěny daleko mimo oblast kabiny a motor je oddělen od kabiny tlumicí přepážkou. Výsledkem je minimální pronikání hluku do prostoru kabiny.

Pohodlné sedadlo řidiče i spolujezdce
Sklopitelné, polstrované sedadlo spolujezdce je perfektně zakomponováno do vstupního prostoru. Bezpečnostní pás a madlo pro přidržení garantují bezpečné a pohodlné sezení.

Odkládací prostor
Velký odkládací prostor se nachází nad levým blatníkem a poskytuje dostatek místa pro všechny důležité podklady a občerstvení na celý den. 

Výborná klimatizace

Výkonná klimatizace a čtyřstupňové větrání s výkonem až 740 m3/h dokáže pomocí 17 výdechů docílit velmi rychle příjemného pracovního klimatu. Tónovaná skla a sluneční clona na předním skle chrání řidiče před slunečním zářením. Klimatizace je podle výbavové verze dodávána na přání nebo sériově. 

TECHNICKÉ ÚDAJE

 

Galerie obrázků

AGROTRON K 410, K 420, K 610, K 430AGROTRON K 410, K 420, K 610, K 430AGROTRON K 410, K 420, K 610, K 430AGROTRON K 410, K 420, K 610, K 430AGROTRON K 410, K 420, K 610, K 430AGROTRON K 410, K 420, K 610, K 430AGROTRON K 410, K 420, K 610, K 430

Další parametry Traktoru AGROTRON K 410, K 420, K 610, K 430

Motor Traktoru 
Vodou chlazený DEUTZ diesel motor, typ TCD 2012 L04(L06) 2V, s turbodmychadlem, s dochlazováním stlačeného vzduchu, s konstantním výkonem, 4(6)válec. Vysokotlaké přímé vstřikování paliva BOSCH do každého válce pod tlakem 1400 bar /PLD/. Interní zpětné spalování výfuk. plynů. Elektronická regulace otáček motoru – EMR 2(EMR3). Suchý vzduchový filtr, sání vzduchu vpředu pod přední kapotou s cyklonovým odlučovačem a s ukazatelem podtlaku. Zapínání a vypínání motoru pomocí klíče v zapalování. Výfuk vpravo vedle kabiny nahoře, baterie 12 V, naplněná a nabitá, 143 AH. Objem nádrže paliva: 180 l. Specifická měrná spotřeba paliva 201(202)g/kWh (184g/kWh dle normy ISO). 100 % možnost spalování bionafty.

Převodovka
ZF T7100, POWERSHUTTLE (změna směru rychlosti pod zatížením pomocí páky vlevo pod volantem) & 3 násobný POWERSHIFT.Elektrohydraulické přeřazování polních a silničních rychlostí pomocí tlačítka na řadící páce. Elektrohydraulická komfortní spojka ovládaná tlačítkem na řadící páce.Maximální rychlost 50 km/hod. (40 km/h při redukovaných otáčkách motoru). Řazení pod zatížením vpřed i vzad přes neutrální polohu pomocí páky vlevo od volantu, 24 rychlostí dopředu a 8 dozadu, 3násobné řazení pod zatížením, totální synchronizace, 4 základní rychlostní stupně ve 2 skupinách, plně reverzní převodovka, všechny rychlosti řazené pomocí 1 páky umístěné na pravé straně. 5-ti kotoučová spojka s dlouhou životností.

Vývodová hřídel
Nezávislé 4 úrovně otáček vývodového hřídele 540/econ/1000/econ 1/min.,Modulované spuštění, elektrohydraulické ovládání pomocí knoflíku. Automatické zapnutí a vypnutí v závislosti na výšce hydraulických táhel. Možnost ovládání pomocí tlačítka na zadním blatníku. Spojka s dlouhou životností.

Brzdy Traktoru
Kotoučové, na zadních kolech, umístěné v olejové lázni. Brždění přední nápravy pomocí pohonu předních kol, který se aktivuje sešlápnutím brzdového pedálu.

Hydraulika
Agrotronic hD (elektronická regulace zdvihacího ústrojí) s automatickým tlumením kmitů. Regulace spodních ramen, dodatečná plynulá regulace škrtícího ventilu a regulace výšky zdvihu ramen, rychloupínání, zdvihový válec  80mm, zvedací síla N (kp) 60822 (6220), výkon olejového čerpadla 61 ltr/min, odnímatelné množství oleje pro vnější hydromotory - 26 l, vlastní čerpadlo pro řízení – 26 l/min. WKS - tříbodový závěs kat. II s tuhým horním ramenem (3. bodem) a s manuelní stranovou teleskopickou stabilizací dolních táhel, oboustranná možnost nastavení výšky hydraulického táhla, možnost ovládání zadních ramen pomocí tlačítek umístěných na pravém a levém zadním blatníku, 3 přídavné hydraulické okruhy BUCHER s jednočinným a dvojčinným působením ovládané pomocí jednotlivých pák, poloha 1 + 2 ovládaná pomocí křížové páky, 6 rychlospojek vzadu, nádržka na zachycení přebytečného oleje. Pravítko na dolních hydraulických táhlech. Automatická stabilizace levého hydr. táhla. Hydr. zvedací válec – průměr 80 mm. Beztlakový zpětný okruh v sérii.

Podvozek
Přední hnací náprava s lamelovou 100 % samosvornou uzávěrkou diferenciálu s centrálním pohonem, krytá kloubová hnací hřídel, tažné zařízení vpředu, natáčecí gumové blatníky vpředu, automatické zapínání zadního závěsu, který je výškově přestavitelný.

Kabina
AGROTRON K provedení, vzadu uzavřena, integrovaná, zvukově izolovaná s uložením na silenblocích, sluneční rolety na předním okně, tónovaná skla, výklopné přední a zadní okno, stěrač a ostřikovač předního okna. Globální výhled do okolního prostoru, 4-úrovňový větrací systém, topení. EUROFIT sedadlo se sklápěcími opěrkami ruky a s bezpečnostním pásem. Polstrované sedadlo pro spolujezdce s bezpečnostním držadlem pro dítě, 2 dveře, podlaha s gumovou matrací, prodloužení blatníků vlevo a vpravo při vstupu, vnitřní osvětlení. Vícefunkční ovládací páka na houkačku, blinkr, světlo a stěrač s ostřikovačem okna. Vestavěné digitální hodiny, popelník, zapalovač cigaret, 2 teleskopická vnější zrcadla, 2 vnitřní zrcadla, topení s 4 rychlostním ventilátorem čerstvého vzduchu, 2 pracovní světlomety vpředu a vzadu, odkládací místo, 7 pólová elektr. objímka pro přívěs, 3 pólová elektr. objímka pro vysoké napětí, 4 pólová signalizační elektr. objímka Agrotronic hD, digitální INFOCENTER (digitální ukazatel rychlosti a otáček vývojového hřídele), přestavitelný volant výškově i polohově, vestavěný rádiopřehrávač GRUNDIG se 4 reproduktory, CD přehrávačem a s anténou, pozinkované plechy na kapotě a vstupní schůdky ZINC PROTECTED. Chladící box na nápoje (PREMIUM provedení). Rozšíření na zadních blatnících. Klimatizace, střešní okno, stěrač a ostřikovač zadního okna v sérii.

Sériově dodávané pneumatiky

K 410, K 420:   
420/70R24 vpředu, přestavitelné ráfky
480/70R34 vzadu, přestavitelné ráfky

K 610:             
480/70R24 vpředu, nepřestavitelné ráfky
520/70R38 vzadu, nepřestavitelné ráfky

K 430:
420/70R24 vpředu, provařené nepřestavitelné ráfky
520/70R34 vzadu, provařené nepřestavitelné ráfky

DFH s.r.o. Družstevní I. ev.č. 0238,Hrádek na Vlárské dráze, 763 21 Slavičín
tel: +420 577 310 678 Fax: +420 577 310 680 mobil:+420 602 554 825 e-mail: info@dfh.cz

Vyrobilo © Tvorba www stránek Chabera

odkazy: Webhosting