jméno:
heslo:

Agrotron L - 710, 730

Robustnost, síla a nízká spotřeba

V novém Agrotronu L se snoubí zdánlivě neslučitelné – na jedné straně vysoký výkon a robustní stavba, na straně druhé pak extrémně nízká spotřeba. Traktory DEUTZ-FAHR Agrotron L jsou ideální volbou středních podniků požadujících všestranný traktor s výkonem kolem 200 koní. Jako u všech traktorů Agrotron je i u řady L srdcem dieselový agregát DEUTZ. Zvláštností, ale zároveň i předností Agrotronu L, je nová převodovka řazená plně pod zatížením. V kombinaci s celkově promyšlenou konstrukcí celého stroje a dílčích zařízení jsou schopny tyto stroje podat extrémní výkony při zachování nízké spotřeby i nákladů na údržbu.

Základní informace

 
Typ kW / k Hmotnost
710 145 / 197 7.250
730 162 / 220 7.250

 

 

 

Power Efficiency

Koncept Power Effi ciency je synonymem pro úsporné a zároveň výkonné stroje. I u Agrotronu L DEUTZ-FAHR maximálně aplikoval tuto myšlenku. Každá část traktoru je tak nastavena pro co nejvyšší výkon a nejnižší možnou spotřebu energie.

Do pole i na silnici
Díky velkému objemu motoru a převodovce se 12 stupni řazenými pod zatížením jsou traktory Agrotron L předurčeny pro těžké práce na poli. Ovšem ani v dopravě se neztratí. Unikátní řešení odpružení přední nápravy společně se vzduchovým odpružením kabiny i sedadla řidiče poskytují obsluze stroje nebývalý komfort jak při práci na poli, tak při jízdě po silnici. Navíc čím vyšší je rychlost, tím lépe systém pracuje.

Jednoduché ovládání
Ovládací koncept celého traktoru je založen na několika jednoduchých principech a nevyžaduje zdlouhavé školení obsluhy před prvním použitím. I přes bohatou výbavu je možné traktor ovládat téměř kompletně přímo z loketní opěrky a naprosto intuitivně. Řidič se tak věnuje svojí práci a nikoliv neustálému kontrolování nastavení traktoru. Při dlouhých pracovních dnech obsluha jistě ocení dostatek pracovních světel schopných osvětlit až 500 m2. Pro bezpečný nástup a výstup je v prostoru dveří automatické světlo, které při otevřených dveřích osvětluje nástupní prostor a předchází tak možným úrazům.

Bohatá standardní výbava
Traktory Agrotron L jsou profesionální stroje a proto jsou již v základu vybaveny veškerou pokročilou výbavou. Klimatizace, kompletní elektrické ovládání, radarový senzor, ale například i pneumatické odpružení kabiny, elektronická parkovací brzda, plně automatické řazení nebo souvraťový management Comfortip tvoří jen část výčtu sériové výbavy. Na přání je možné dodat informační a obslužný terminál iMonitor, ISOBUS propojení s integrací do iMonitoru, čelní ramena, xenonová pracovní světla a další. 

Agrotron L je výkonný stroj se silným motorem a převodovkou, která potěší jednoduchou obsluhou a přitom nezklame při žádné práci. Díky vynikajícímu systému odpružení a perfektnímu pracovnímuprostředí není problém strávit v traktoru i dlouhé pracovní dny. Inovativní technologie spojené do jednoho konceptu Power Efficiency šetří palivo od prvních hodin provozu.

MOTOR

Moderní, hospodárné a výkonné - Motory DEUTZ

V motorovém světě byly a jsou motory DEUTZ ikonou. Nejen jejich historie, ale i současnost dokazuje, že je možné dělat stále výkonnější a přesto úsporné motory. Filozofi e motorů DEUTZ se dá shrnout do jednoho hesla: „Silné, úsporné a šetrné k životnímu prostředí“.

Vysoce technologicky vyspělé šestiválce v Agrotronu L o objemu 7,1 litru jsou vybaveny inovativní technologií DEUTZ Common-Rail a DEUTZ Power Control. Díky těmto technologiím se motory vyznačují konstantním výkonem v širokém spektru otáček a vysokým navýšením krouticího momentu. Motor má stále dostatečnou výkonovou rezervu a rychle reaguje na povely.

 

 

PŘEVODOVKA

Převodovka T 8550 - pohodlná, efektivní

Vytvořit silný stroj není dnes problém. Ale vytvořit stroj, který umí svoji sílu přenést na kola, případně na přídavná zařízení, to již vyžaduje vysokou úroveň technických dovedností. Nová převodovka Agrotronu L je synonymem pro komfortní a maximálně efektivní přenos síly. Celkem 33 převodových stupňů vpřed a vzad je uspořádáno do 3 skupin. V polní a silniční skupině je k dispozici celkem 12 stupňů řazených pod zatížením. Funkce automatického řazení neustále zajišťuje volbu správného převodu podle aktuálního zatížení motoru. Řidič se tak může plně věnovat práci. Elektrohydraulická reverzace umožňuje plynulou změnu směru jízdy až do 13 km/h s nastavitelnou citlivostí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VÝVODOVÁ HŘÍDEL

PTO

V případě potřeby pohonu přídavného zařízení pomocí vývodové hřídele má obsluha na výběr mezi několika rychlostmi - 540E a 1000 vzadu a 1000 vpředu. Díky přímému propojení vývodových hřídelí s motorem probíhá přenos síly na zařízení téměř bez ztrát.

 

 

 

 

HYDRAULICKÝ SYSTÉM

Vynikající hydraulický výkon, přímý přenos síly na PTO

Traktory Agrotron L disponují výkonným hydraulickým systémem. Hydraulické čerpadlo má optimální výkon 113 l/min. Díky tomu dokážou tyto stroje na zadních hydraulických ramenech vyvinout extrémní sílu až 100 kN. Na předních je pak tato hodnota celých 40 kN. Celkem je k dispozici až sedm elektricky ovládaných hydraulických okruhů. Všechny se ovládají z loketní opěrky, případně z pravého ovládacího panelu. Nastavení času a průtoku je v této kategorii samozřejmostí. Opět se vše provádí přímo z loketní opěrky. 

 

 

 

KABINA A OVLÁDÁNÍ

Kabina, o které se Vám zdálo

Pracovní prostředí přímo ovlivňuje produktivitu práce. Proto se DEUTZ-FAHR zaměřil v maximální míře na komfort obsluhy a jednoduchost ovládání celého stroje. S-Class Kabina Agrotronu L patří mezi nejprostornější ve své třídě. Díky prosklené ploše plných 6,5 m2 je řidiči umožněn nezastřený výhled - celých 320°. Jednoduché, ale funkční ovládání umožňuje nastavení všech důležitých funkcí traktoru přímo z loketní opěrky, případně z pravého ovládacího panelu. To vše jednoduše a bez dlouhého rozmýšlení. Ovládací prvky jsou rozděleny podle typu použití do funkčních skupin a zároveň barevně rozlišeny. Záměna je tak v podstatě znemožněna. Kabina je ve standardu vybavena výkonnou klimatizací s topením, zajišťující v kabině po celý rok vždy optimální prostředí.

 

 

TECHNICKÉ ÚDAJE 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

DFH s.r.o. Družstevní I. ev.č. 0238,Hrádek na Vlárské dráze, 763 21 Slavičín
tel: +420 577 310 678 Fax: +420 577 310 680 mobil:+420 602 554 825 e-mail: info@dfh.cz

Vyrobilo © Tvorba www stránek Chabera

odkazy: Webhosting