jméno:
heslo:

Agrotron TTV - 410, 420, 430

Jednoduše plynule, plynule jednoduše

Nová modelová řada DEUTZ-FAHR AGROTRON TTV 410 / 420 / 430 se v největší možné míře orientuje na Vás – konečného uživatele. Nestačí totiž pouze vyvíjet a používat nejnovější techniku. Důležité je vědět, co dnes zemědělci potřebují. AGROTRON TTV řady 400 je výsledkem více než 80 let nepřetržitého pokroku v oblasti vývoje traktorů. Každý DEUTZ-FAHR vyniká typickou spolehlivostí, bezkonkurenční hospodárností a i díky plynulé převodovce naprostým komfortem. Těžko budete v této třídě hledat srovnání. Ostatně, přesvědčte se sami – na těchto stránkách nebo návštěvou jednoho z našich dealerů. V intenzivním zemědělském provozu se dnes počítá každá koruna. A právě proto musí traktory umět více, než jen jezdit s malou spotřebou. Klíčem k úsporám není jen úsporný motor nebo účinná převodovka, ale efektivita celkové koncepce traktoru.

Nová řada traktorů DEUTZ-FAHR AGROTRON TTV 410 / 420 / 430 byla od počátku vývoje koncipována jako etalon komfortu, hospodárnosti, spolehlivosti a všestrannosti. Díky nejmodernějším 4válcovým motorům DEUTZ, plynulé převodovce ZF s vysokým stupněm účinnosti, výkonné hydraulice, čtyřem rychlostem vývodového hřídele a prostorné panoramatické kabině se to více než podařilo.

MOTOR

DEUTZ TCD 2012 L04 4V DCR

Nové čtyřválcové motory DEUTZ navazují na tradici a spolehlivost motorů DEUTZ trvající více než 140 let. Jsou vybavené nejmodernějšími technologiemi a speciálně adaptované pro použití v tvrdých zemědělských podmínkách.

Hlavní charakteristika:
 • Čtyřventilová technologie
 • Recirkulace výfukových plynů (EGR)
 • Přeplňování a chladič stlačeného vzduchu
 • Elektronicky řízený vysokotlaký vstřikovací
  systém DEUTZ CommonRail
 • Chladič paliva

 

 

 

 

 

PŘEVODOVKA

Osvědčená a přesto moderní: plynulá převodovka ZF

Traktory DEUTZ-FAHR AGROTRON TTV 410 / 420 / 430 používají nejmodernější převodovky od největšího světového výrobce převodových ústrojí – německé firmy ZF s vysokým mechanickým podílem na celkovém převodu:

 • Rychlá odezva na činnost řidiče
 • Maximální hospodárnost
 • Jednoduché a intuitivní ovládání
 • Dlouhá životnost

 

 

 

 

Plynule znamená v případě traktorů DEUTZ-FAHR na rozdíl od některých konkurentů také jednoduše a pohodlně. Pojezd se u AGROTRONU TTV ovládá pomocí pojezdového pedálu nebo PowerComV páky přímo na loketní opěrce. Tou si řidič nastaví požadovanou maximální rychlost a může vyrazit. Víc u traktorů DEUTZ-FAHR s plynulou převodovkou opravdu není třeba. Pro speciální užití jsou běžně k dispozici další jízdní strategie (především pro práci s vývodovou hřídelí). Navíc je možné nastavit reakci převodovky podle specifik podmínek, ve kterých pracujete. Zde také platí možnost jednoduchého nastavení pomocí dvou otočných ovladačů v integrované v loketní opěrce. K tomu všemu je navíc maximální rychlost dosažena při snížených otáčkách.

Výhody pro uživatele:

 • Naprosté pohodlí
 • Bezkonkurenční jednoduchost
 • Intuitivní ovládání
 • Vždy ten správný převod
 • Vysoká účinnost zaručuje nízkou spotřebu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VÝVODOVÁ HŘÍDEL

Čtyři rychlosti vývodové hřídele - dvojnásobná úspora

Univerzální traktor musí umět opravdu vše. Práce s vývodovou hřídelí bývá na denním pořádku a i tu zvládá AGROTRON TTV na výbornou. Díky čtyřem rychlostem vývodové hřídele - 540, 540E, 1000, 1000E - je možné s každým nástrojem zvolit buď úspornou, nebo standardní variantu. Poté stačí nastavit správné otáčky a vyrazit.

Rychlost se řídí samostatně pomocí pojezdového pedálu, popř. nastavením tempomatu. Automatické vypínání vývodové hřídele při zdvihu zadních ramen i její znovuzapnutí při opětovném spuštění ramen je samozřejmostí. Navíc jsou traktory AGROTRON TTV sériově vybaveny modulovaným spouštěním, aby se předcházelo poškození připojeného zařízení. Přední vývodová hřídel s rychlostí 1000 ot/min je poháněna přímo motorem a zapíná se taktéž elektrohydraulicky stiskem tlačítka v kabině. Je naprosto nezávislá na zadní vývodové hřídeli.

Výhody pro uživatele:

 • Snadné spouštění
 • Ideální rychlost pro každou práci
 • Automatické vypínání a zapínaní
 • Hladký rozběh

 

 

 

 

HYDRAULICKÝ SYSTÉM

Maximální hydraulický výkon pro všechny typy práce

Všechny traktory DEUTZ-FAHR AGROTRON TTV 410 / 420 / 430 jsou vybaveny hydraulickým systémem Load-Sensing s max. výkonem 110 l/min. Navíc je možné traktor na přání vybavit až 7 dvojčinnými, elektricky ovládanými hydraulickými okruhy. I tříbodový závěs je dimenzovaný tak, aby zvládl cokoliv, co jen bude třeba. Umožňuje to především v této třídě bezkonkurenční zvedací síla až 6 200 kg. Pro jednoduchost ovládání je traktor vybaven elektronickým ovládáním (EHR), díky čemuž je možné zadní tříbodový závěs ovládat přímo tlačítky na PowerComV páce integrované v loketní opěrce.

Výhody pro uživatele:

 • Maximální užitná hodnota bez omezení
 • Rychlá práce i s více okruhy najednou
 • Jednoduché ovládání = již žádné chyby při práci

 

 

 

 

KABINA A OVLÁDÁNÍ

Kabina, kterou si zamilujete

Každý řidič, který poprvé zasedne za volant traktoru DEUTZ-FAHR, je i bez dlouhého školení schopný během chvilky začít s traktorem pracovat produktivně a bezpečně. Veškeré důležité ovládací prvky, jako ovládání hydrauliky (hydr. okruhy, EHR), nastavení času a průtoku, ovládání pojezdových funkcí, ovládání motoru a převodovky, jsou integrované v pravé loketní opěrce.

K tomu všemu nabízí kabina AGROTRONU TTV perfektní panoramatický výhled na všechny strany, a především na připojené zařízení – garantovaně nejlepší ve třídě. Díky novému iMonitoru se z traktorů AGROTRON TTV stává stroj s plnou elektronickou výbavou. iMonitor přesvědčí nejen novými pokročilými funkcemi, ale i jednoduchým ovládáním, které dále zjednodušuje ovládání všech funkcí traktoru.

Výhody pro uživatele:

 • Jednoduché ovládání, které zvládne každý
 • Rychlá práce snadno a bez chyb, vynikající výhled z kabiny
 • Maximální produktivita díky jednoduchosti
 • Vynikající komfort obsluhy, výkonná klimatizace
 • Široká nabídka nadstandardní výbavy (ISOBUS, kamera, křídavná světla atd.)

 

 

 

 

 

 

KOMFORT

Komfort jako v Mercedesu

Špičkovou úroveň pohodlí, jakou nabízí traktory Agrotron TTV 400 byste stěží našli někde jinde. Všechny modely jsou ve standardu vybaveny hydropneumatickým odpružením přední nápravy. Díky tomuto systému se výrazně zvyšuje úroveň komfortu traktoru. Vedle komfrotu má daný systém i výrazný efekt na bezpečnost, težistě traktoru a jeho průjezdnost. Systém odpružení přední nápravy traktorů DEUTZ-FAHR je zvláštní tím, že je naprosto nezávislý od natočení kol nebo aktuálního bočního výkyvu přední nápravy. Umožňují to celkem dva hydraulické písty a ukotvení přední nápravy v kyvném uložení, které je odpruženo.

Odpružení přední nápravy je výborně doplněno pneumatickým odpružením kabiny, které si samo upravuje tlak v měších podle aktuálního zatížení. Díky tomu je pružící efekt vždy stejný. Oba systémy pak doplňuje dnes již standardní vzduchové odpružení sedadla. Výsledek je ovšem excelentní. Ostatně není nad to se přesvědčit na vlastní kůži.

Obr. 1 a 2: Schéma odpružení a kyvného uložení přední nápravy umožňující vždy 100% funkčnost odpružení bez ohledu na polohu a náklon nápravy. 

 

 

TECHNICKÉ ÚDAJE 

 

DFH s.r.o. Družstevní I. ev.č. 0238,Hrádek na Vlárské dráze, 763 21 Slavičín
tel: +420 577 310 678 Fax: +420 577 310 680 mobil:+420 602 554 825 e-mail: info@dfh.cz

Vyrobilo © Tvorba www stránek Chabera

odkazy: Webhosting