jméno:
heslo:

LELY HIBISCUS 1515

Shrnovač musí být flexibilní, aby zajistil čisté shrnování za různých podmínek a perfektní řádky pro lis, sběrací vůz a řezačku, to vše s maximálním záběrem. Tyto požadavky se staly startovní bodem vývoje nejširšího shrnovače od Lely s názvem Hibiscus 1515 CD Profi. Ten má odlišný rám do tvaru "V", nabízející více možností a větší stabilitu, než je tomu u konvenčních čtyřrotorových shrnovačů. Kapacita a kvalitu krmiva se zlepšila díky tomu, že nedochází ke kontaktu kol s řádky.

 

(untitled)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lely Hibiscus 1515 CD Profi – překvapivě výkonný shrnovač

Shrnovač podniků služeb musí být flexibilní, aby zajistil čisté shrnování za různých podmínek a perfektní řádky pro lis, sběrací vůz a řezačku, to vše s maximálním záběrem. Tyto požadavky se staly startovním bodem vývoje nejširšího shrnovače od Lely s názevem Hibiscus 1515 CD Profi. Ten má odlišný rám do tvaru „V“, nabízející více možností a větší stabilitu, než je tomu u konvenčních čtyřrotorových shrnovačů. Kapacita a kvalita krmiva se zlepšila díky tomu, že nedochází ke kontaktu kol s řádky.

 

Rám do tvaru „V“ při práci

Unikátním prvkem nejširšího shrnovače jsou nosné rámy, které se před zahájením shrnování rozkládají do tvaru „V“. Rotory jsou připevněny k rámu z každé strany a rozkládají se na pravou a levou stranu rámu. Pozice rotorů se při jízdě dopředu kvůli paralelogramové konstrukci nemění. V případě prodloužení závěsných ramen rotorů, lze zkrátit vzdálenosti mezi rotorem a hlavním rámem.

 

„V“ znamená všestrannost

Díky měnícímu se úhlu hlavních rámů a možnosti prodloužit nebo zkrátit závěsná ramena rotorů má shrnovač velký rozsah pracovního záběru a překrytí, ze kterých ovládací počítač vybere ideální nastavení. Může to znít složitě, ovšem opak je pravdou – obsluha pouze zadá nebo nastaví požadovanou šířku řádku a pracovní záběr, zbytek se nastaví automaticky.

 

Čím širší, tím stabilnější

Umístěním přepravních kol na vnější stranu mezi rotory je dosaženo výborného kopírování povrchu. Díky tomu je nastavení povrchu terénu velice jednoduché. Jelikož u konvenčních čtyřrotorových shrnovačů dlouhá závěsná ramena nenajdete, mají všechny čtyři rotory vysokou stabilitu. Široká pozice kol v kombinaci s 3D kopírováním terénu přináší nejlepší výsledky a optimální výkonnost.

 

Rychlé přemístění do přepravní polohy a zpět

Po příjezdu na louku se zvednou rotory a hlavní rámy se odjistí. Při pojezdu dopředu se začnou otevírat hlavní rámy do tvaru „V“ pomocí centrální pístnice a přepravní kola zůstávají rovnoběžně se směrem jízdy. Během rozevírání hlavních rámů se rotory rozloží do polohy na souvratích. Poté se roztáhnou na přednastavenou pracovní šířku.

(untitled)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Úspora času na každé souvrati

Hibiscus 1515 CD Profi nabízí možnost výběru několika typů zvedání na souvrati (dle tvaru souvrati). Počítač může zvedat rotory individuálně a obsluha může rychle zatáčet díky vysoké stabilitě, která je zaručena širokou pozicí kol. Na základě signálu obsluhy počítač individuálně spustí rotory – v pravý čas, dle předem vybrané konfigurace na souvratích.

 

Technologie ISOBUS stojí při Vás

Počítač pracuje přes rozhraní ISOBUS a na terminálu traktoru poskytuje pečlivě zpracovaný přehled všech funkcí. Rotory se díky tomu mohou rychle a jednoduše zvedat, zároveň lze nastavit pracovní záběr, pracovní výšku, šířku řádku a funkce zvedání na souvratích. Pokud potřebujete přejet příkop, můžete dokonce dočasně nastavit zvýšené kopírování terénu.

 

Komfortní přeprava po silnici

Dva zadní rotory se zvedají směrem dovnitř. Stroj tak vzadu dosahuje přepravní šířky 2,50 m a poskytuje lepší ovladatelnosti na silnici a v zatáčkách. Díky pozici přepravních kol, která jsou umístěna více vzadu, než je u ostatních čtyřrotorových shrnovačů obvyklé, se zvyšuje zatížení na traktor a tím i komfort a bezpečnost jízdy.

 

(untitled)

 

 

 

tabulka

 

 

DFH s.r.o. Družstevní I. ev.č. 0238,Hrádek na Vlárské dráze, 763 21 Slavičín
tel: +420 577 310 678 Fax: +420 577 310 680 mobil:+420 602 554 825 e-mail: info@dfh.cz

Vyrobilo © Tvorba www stránek Chabera

odkazy: Webhosting