jméno:
heslo:

LELY HIBISCUS CD - dvourotorový tažený shrnovač na střed

Proč právě náš Hibiscus:

 

  • Robustní konstrukce pro intenzivní použití při vyšších rychlostech
  • Tandemový podvozek se širokými pneu velice dobře kopíruje i v těžkých terénních podmínkách
  • Modulová stavba rotoru umožňuje rychlou demontáž ramen a jejich případnou výměnu
  • Ro - prsty s "kapsovitým" tvarem při práci "nesou" pícní hmotu na řádek
  • Pícní hmota není shrnováním znečištěna ani kontaminována zeminou (vojtěšky, jetele, trávy)

 

 (untitled)

Lely Hibiscus CD Vario

 

Nejvýznamnějším shrnovačem na trhu je bezpochyby shrnovač se shrnováním na střed.

Nejen jeho perfektní řádky, ale také snadné ovládání jsou hlavními důvody rozhodování pro tento typ shrnovače u mnoha chovatelů skotu a podniků služeb. Tato známá modelová řada Lely shrnovačů, byla vyvinuta a důkladně testována před mnoha lety. Shrnovače Hibiscus CD jsou dodávány s pracovním záběrem od 6,95 do 8,55 m. Jejich robustní konstrukce, klidný chod rotoru a bezkonkurenční výkon spoluvytváří jejich velkou oblibu.


Typová řada dvourotorových shrnovačů CD Vario se shrnováním do středu zahrnuje tři modely a vyznačuje se robustní konstrukcí, vysokým výkonem a možností změny pracovního záběru a šířky řádky za jízdy bez nutnosti zastavovat! 

Tři pracovní šířky

Modelová řada Hibiscus s centrálním shrnováním zahrnuje tři modely. Pracovní záběr Hibiscus 745 CD Vario je od 6,85 – 7,35 m, Hibiscus 815 CD Vario 7,40 – 8,0 m a Hibiscus 915 CD Vario 8,00 – 9,00 m.

Robustní A rám – dvojitý efekt

S touto modelovou řadou Hibiscus zároveň představila Lely technologii tzv. A-rámu. Konstrukce do tvaru trojůhelníku spojuje rotor s rámem na dvou místech, tím vznikla výjimečně stabilní konstrukce. Vedle delší životnosti poskytuje A-rám další velkou výhodu, kterou je velmi klidný chod rotoru během shnování. Klidný rotor v praxi znamená podstatně vyšší pojezdovou rychlost a celkově významně vyšší i celkový výkon.

 

Nastavitelná pracovní šířka a šířka řádku

Pracovní šířka u strojů Hibiscus se shrnováním na střed se může nastavit ve dvou pozicích. Nejmenší pracovní šířka umožňuje tvořit úzký řádek, který je optimální pro lisy a sběrací vozy. Pokud zvolíte větší pracovní záběr, pokládáte širší řádky. V závislosti na pracovní šířce a nastavení vodící dráhy lze měnit nastavení šířky řádku mezi ca. 1,20 m a 1,60 m.

 

Dvě polohy pro nastavení pracovní výšky

Nastavení pracovní výšky se provádí snadno pomocí vřetena. Standardní tandemový podvozek pod rotorem je vybaven možností dalšího nastavení: je ideální při shrnování na pozemku s vyjetými kolejemi nebo strništěm.

 

Vysoká poloha na souvratích

S pomocí vestavěného dorazu na hydraulickém pístu jsou rotory nadzvednuty do předem nastaveného úhlu. Rotory jsou pak v této poloze při obracení na souvratích, tím je zaručena vysoká světlost nad zemí. Vývodová hřídel se při tom nemusí vypínat.

 

Bezkonkurenční manévrovatelnost

Zabudovaný robustní systém řízení včetně masivních svislých čepů umožňuje těmto strojům otáčet se na malém prostoru. Osy kol jsou konstruovány na dlouhou životnost, proto jsou zasazeny do rámu a obsluha traktoru může bezproblémově jezdit po úzkých a klikatých cestách, prudce zatáčet na poli, nebo couvat do úzkých prostorů.


Perfektní kopírování terénu

Široké balónové pneumatiky jsou uchyceny co nejblíže prstům shrnovače, což zajišťuje nejlepší možné kopírování terénu.

 

Držák náhradního kola

Náhradní kolo s držákem je na přání možné dodat pro všechny shrnovače Hibiscus, takže při potřebě výměny kola na tandemové nápravě je možné toto ihned provést. Tato malá investice se vyplatí, když se čas stává nedostatkovým faktorem.

 

Rychlé odpojení a snadné manévrování

Připojení stroje k traktoru je rychlé a jednoduché. Kompaktní spojení dovoluje malý poloměr zatáčení. Kola shrnovače perfektně následují traktor bez přejíždění pícní hmoty na řádku.

 

Mazací bod vodící dráhy

Vodící dráha rotorů Master vyžaduje malou údržbu. Každých 1000 hektarů je potřeba ji namazat speciálním mazacím tukem. Ke zjednodušení této údržby jsou dvourotorové shrnovače sériově vybaveny vnější mazničkou. Tuk se tak dostane mazacím potrubím na správné místo vodící dráhy.

 

Sady tandémových kol pod rotory

Velké balónové pneumatiky jsou pod rotorem přimontovány pod určitým úhlem tak, aby jely co nejblíže prstům shrnovače. Obě kola nejedou v jedné stopě za sebou, takže je dosaženo rovnoměrného rozložení váhy rotorů. Přední kola jsou blízko vnějších prstů, takže i na nerovných pozemcích je dosaženo optimálního výkonu při shrnování.

LELY HIBISCUS CD - dvourotorový tažený shrnovač na střed

DFH s.r.o. Družstevní I. ev.č. 0238,Hrádek na Vlárské dráze, 763 21 Slavičín
tel: +420 577 310 678 Fax: +420 577 310 680 mobil:+420 602 554 825 e-mail: info@dfh.cz

Vyrobilo © Tvorba www stránek Chabera

odkazy: Webhosting