jméno:
heslo:

LELY WELGER RP 205 - bez řezacího ústrojí

 

Proč právě náš Welger:

  • Obrovská průchodnost materiálu dopravním kanálem – vysoká rychlost a nejvyšší výkon při lisování
  • Maximální utužení hmoty díky pevným válcům – více pícní hmoty v balíku
  • Nejvyšší kvalita od Welgera

 

obr1 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Lely Welger RP 205 - jednoduché a robusní svinovací lisy pro vysoce utužené balíkyobr2

 

Lely Welger RP 205 je určen k balení suchých materiálů jako seno a sláma, které se neřežou, takže konstrukce tohoto svinovacího lisu je poměrně jednoduchá. Jedná se o vysoce kvalitní svinovací lis pro společnosti, které vyžadují pouze balení sena a slámy. Sběrač o šířce 2,25 m zaručuje, že stroj je vhodný i pro sběr širokých řádků sklízecích mlátiček.

 

Širší vstup a perfektní balíky

Lis Lely Welger RP 205 je vybaven osvědčenou a vyzkoušenou svinovací komorou s osmnácti válci a mechanickým systémem zajištění zadního víka. Nebývalý objem lisovací komory je dobře známý. Model RP 205 je standardně vybaven velkým plnícím rotorem balicího stroje, takže lze tuto kapacitu využít i u velmi hutných plodin. Lely Welger RP 205 nemá řezací systém. Díky tomu nabízí tato série výborné možnosti pro chovatele dobytka a podnikatele ve službách, kteří nevyžadují řezání, ale chtějí lisovat těžké balíky.

 

Snadné nastavení

Novou tažnou oj pro Lely Welger RP 205 již používají jiné svinovací lisy Lely Welger. Nastavení této dvoudílné oje do správné polohy je velmi snadné. Díky tomu je lisovací komora vždy ve správné poloze za traktorem.

 

Maximální sběr úrody

Unikátním rysem svinovacího lisu je neřízený sběrač o šířce 2,25 m. Sběrač s pěti nosníky prstů je vybaven novými prsty, které mají velmi robusní uchycení. Chytré rozmístění vodítek a malá vzdálenost od rotoru zajišťují dobrý průchod píce.

 

Inteligentní pohon

Stroj Lely Welger RP 205 je vybaven jednoduchým jednostranným pohonem. Lisovací komora nemá řezací systém, takže není vyžadován výkonný pohon. Lehčí jednostranný pohon vyžaduje menší výkon traktoru a šetří palivo.

 

Ekologické mazání řetězu

Nejtěžším úkolem pro svinovací lis představují úzké řádky a mokrá pícnina. S ohledem na to zajišťuje standardní systém automatického mazání řetězu, že budou všechny hnací řetězy průběžně mazány a tím bude zajištěna dlouhá životnost. Množství oleje lze nastavit pro každý řetěz zvlášť. Olej se nanáší přímo na řetěz pomocí kartáčů.

 

Balercontrol E - vše, co by uživatel mohl potřebovat

Ovládání Balercontrol E je jednoduchý, ale vysoce efektivní systém, který informuje uživatele, jakmile balík dosáhne správného utužení. Uživatel si může vybrat mezi automatickým nebo manuálním spuštěním vázání. Utužení balíků se nastavuje přímo na svinovacím lisu. Ovládání Balercontrol E ukazuje také počet balíků vyrobených za den a celkový počet balíků.

 

Ve standardním provedení model Lely Welger RP 205 nabízí

obr3

 

- 2,25 m široký sběrač

- hvězdicový dopravní rotor

- automatický systém mazání řetězů

- lisovací komora s osmnácti válci

- Balercontrol E

- mechanický systém blokování zadního víka

- samočistící domky ložisek válců.

 

 

 

tabulka

DFH s.r.o. Družstevní I. ev.č. 0238,Hrádek na Vlárské dráze, 763 21 Slavičín
tel: +420 577 310 678 Fax: +420 577 310 680 mobil:+420 602 554 825 e-mail: info@dfh.cz

Vyrobilo © Tvorba www stránek Chabera

odkazy: Webhosting