jméno:
heslo:

LELY WELGER RP 245 s řezáním

Lely Welger RP 245 - nejmodernější technologie lisování balíků

 

Série lisů Lely Welger RP 245 byla v praxi z pohledu trvanlivosti, utužení balíků, kvality řezu a výkonnosti vždy vpředu. Díky velkým zkušenostem, které jsme s lisováním senáže v celém světě získali, nabízí řada RP 245 velký počet možností, jak zajistit nejlepší výkon svinovacího lisu ve všech představitelných situacích.

 (untitled)

Rozsáhlá nabídka volitelného vybavení patří rovněž k základním znakům této série svinovacích lisů

Rozdíly ve zpracování senáže jsou z celosvětového pohledu obrovské. Klimatické a polní podmínky určují, jaká specifikace je pro Vaši 245 ideální. Existuje řada volitelného vybavení, týkajícího se řezacích ústrojí, vázacích a mazacích systémů a ovládacích zařízení. Srdce svinovacího lisu představuje osvědčená lisovací komora s průměrem 1,25 m a osmnáct ocelových válců Powergrip. Ložiska těchto válců se mohou přizpůsobit všem provozním podmínkám. Vyberte si 245, vyhovující Vašim požadavkům a zažijte mnoho let příjemného a vysoce efektivního provozu.

 

Široký sběrač - velké řádky

Model RP 245 má 2,25 m široký neřízený sběrač s pěti nosníky prstů. Sběrací výkon je enormní; dlouhé prsty o síle 5,60 mm mají velké vinutí a jsou ideální pro nabírání sklízené pícní hmoty i z vysoké strniště. Zásluhou velké flexibility se prsty snadno přizpůsobují terénním nerovnostem a zabraňují tím i znečištění píce. Zavěšení sběrače je nastavitelné a v kombinaci s výškovými řetízky a opěrnými koly sběrače je zaručeno perfektní kopírování terénu.

 

Výhody účinného řezacího ústrojí

- nižší náklady na balík díky jeho většímu utužení

- zvýšený příjem krmiva zvířaty v důsledku lepší konzervace a kvality krmiva

- úspora času díky snazšímu rozdělení balíku při krmení.

 

Dodatečná investice do řezacího ústrojí se vždy vyplatí a proto řada lisů RP 245 nabízí tři varianty řezání s 13, 17 a 25 noži (model Profi).

 obr3

Mastercut - robusní a cenově dostupné

Rozsáhlá řada nejmodernějších řezacích ústrojí začíná typem Mastercut - třináct extra dlouhých nožů, zasahujících hluboko do rotoru, zajišťuje stálý řez. Lisovaný materiál může být řezán na nejkratší délku 90 mm. Dvouhvězdicový rotor zaručuje působivou průchodnost a díky ní optimální výkon i v těch nejobtížnějších sklizňových podmínkách.

 

Xtracut - vysoký výnos a snadné ovládání

17 nožů řezacího ústrojí je rozděleno do dvou skupin s osmi a devíti noži, které může obsluha předvolit ze sedadla traktoru. Velký řezací rotor má neobvykle otevřenou konstrukci zajišťující, že spirálovitě umístěné zuby dobře zachytávají sklizený materiál. Díky této konstrukci rotoru se optimalizuje tok materiálu do lisovací komory a je zajištěn vysoký výkon při lisování objemných materiálů.

 

Celosvětové zkušenosti vedou ke strojům nejvyšší kvality

S více než sto lety zkušeností nastavují svinovací lisy Lely Welger RP měřítka kvality a spolehlivosti. Některé přesvědčivé příklady: Válce s inteligentně vyvinutými domky ložisek, které - i po mnoha letech lisování vysoce utužených balíků - nevyžadují mnohdy žádnou údržbu.

 

Mazané domky ložisek pro optimální výkon, rok za rokem

Jedinečné domky ložisek svinovacích lisů s pevnou komorou Lely Welger RP zajišťují precizní srovnání všech hnacích kol a zabraňují tak zbytečnému opotřebení řetězů. Na nepoháněné straně se mohou kuličková ložiska ve svých domcích axiálně přesouvat a perfektně tak absorbovat boční síly, vznikající působením tlaku na stěny lisovací komory. Nedostižný systém uložení válců těchto svinovacích lisů zaručuje nejmenší možné náklady na údržbu a nejvyšší spolehlivost.

 

Standardní vybavení u modelu RP 245 zahrnuje:obr2

- neřízený sběrač široký 2,25 m

- prstencový dopravní rotor Master

- automatický systém mazání řetězů

- lisovací komora s osmnácti válci

- Balercontrol E

- mechanický systém blokování zadního víka

- samočistící domky ložisek válců

- vázání sítí Varionet včetně Easy Load Systém.

 

Volitelná výbava:

- řezací ústrojí Mastercut

- řezací ústrojí Xtracut

- antiblokovací systém Hydroflexcontrol

- ložiska válců 50 mm

- mazaná ložiska válců na obou stranách

- vázání provazem Variotwin (lze kombinovat s vázáním sítí)

- automatický systém mazání ložisek

- řízení E-link

- krátký přidržovací plech nebo válcový přidržovač řádku

- dvě opěrná kola sběrače

- otočná opěrná kola sběrače

- vyhazovač balíků.

 

tabulka

 

DFH s.r.o. Družstevní I. ev.č. 0238,Hrádek na Vlárské dráze, 763 21 Slavičín
tel: +420 577 310 678 Fax: +420 577 310 680 mobil:+420 602 554 825 e-mail: info@dfh.cz

Vyrobilo © Tvorba www stránek Chabera

odkazy: Webhosting