jméno:
heslo:

Pluhy

Pluhy

V mnoha případech je pluh stále ještě tím nejvhodnějším nástrojem. Zejména při rychlých osevních postupech dokáže pluh vytvořit vhodné podmínky pro vzejití osiva. Také při větším výskytu škůdců (např. šneků), nemocí nebo plevele (např. pýru) napomáhá pluh k zajištění hospodárnosti. Některé živiny a stopové prvky (např. fosfor a molybden) se nerozpouští ve vodě. Proto je nezbytné přesunout je do hlubších vrstev půdy. Právě z těchto důvodů je pluh u společnost Pöttinger nadále zdokonalován.

Standardní pluhy SERVO
Generace pluhů SERVO sestává z 6 typových řad, od lehkých až k extra těžkým pluhům. Výsledkem posledního vývoje je pluh SERVO 35 S. Jedná se o pluh se čtyřmi až šesti radlicemi, pevnou výztuhou hlavního rámu a novým vysoce dimenzovaným závěsem.

Pluhy SERVO - Plus
s hydraulickým nastavením šířky záběru
Pluhy s hydraulickým nastavením šířky záběru pro individuální přizpůsobení půdním podmínkám a požadovaným pracovním hloubkám. Záběr prvního tělesa, tažný bod i přídavné nástroje se vhodně automaticky nastavují v závislosti na nastavení šířky záběru.

Pluhy SERVO - Nova
s hydraulickou pojistkou proti kameni
Pojistka proti kamení s nastavitelnou silou pro její spuštění - se vzrůstající výškou výklonu tato síla stále více klesá. Což je šetrné vůči pluhu. Při opětovném zavedení tlak tělesa tlak opět postupně stoupá. Všechny páry pluhových těles jsou vybaveny vlastní vyrovnávací nádobou.

DFH s.r.o. Družstevní I. ev.č. 0238,Hrádek na Vlárské dráze, 763 21 Slavičín
tel: +420 577 310 678 Fax: +420 577 310 680 mobil:+420 602 554 825 e-mail: info@dfh.cz

Vyrobilo © Tvorba www stránek Chabera

odkazy: Webhosting