Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

O nás

Centrum zemědělské a stavební techniky
Pro každého našeho zákazníka hledáme optimální sestavu strojů a zařízení, tak aby byly jeho požadavky splněny do posledního bodu. Společně s celým týmem našich obchodních zástupců se snaží splnit veškeré přání a požadavky jednotlivých zákazníků. Stěžejním programem firmy DFH s.r.o. je prodej strojů, zařízení a náhradních dílů značky Deutz-Fahr. Svým zákazníkům poskytujeme samozřejmě také kvalitní servis u nás zakoupených strojů. O servis strojů a zařízení se u nás stará spolehlivý tým servisních techniků, kteří jsou pravidelně proškolování v České republice i v zahraničí. Současně na základě potřeb konečných zákazníků nabízíme i různé formy financování nákupu zemědělské techniky.

Naším cílem je

  • Stabilní obchodní program
  • Fungující prodejní a servisní síť
  • Široký okruh dlouhodobě spokojených zákazníků

Náš tým

Služby

Servis

Naši servisní technici se starají o bezproblémový chod vaší techniky. Zajišťujeme profesionální servis traktorů, manipulátorů, stavební techniky, opravy motorů, pravidelné údržby a montáže přídavných zařízení.

Financování

Pro naše zákazníky zajišťujeme financování techniky, vyřízení dotací a strojního pojištění. Spolupracujeme s bankovními institucemi u kterých jsme schopni vyjednat výhodné podmínky.

Máte jakýkoliv dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat

DFH

DFH s.r.o.

Družstevní I ev. č. 0238
763 21 Slavičín – Hrádek
IČO: 26899752

Volejte

T: +420 776 346 880
M: +420 577 310 678

Pište

E: info@dfh.cz

Sledujte