Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

991

Řada 991

Perfektní spojení vyzkoušené technologie s pevnou konstrukcí a výkonem. Dle přání může být řada strojů 991 dodána s praktickou výbavou včetně hydraulického systému ustřižení fólie s automatickým nastavením pro zahájení ovinutí následujícího balíku a s výkonným napínačem fólie o šíři 750 mm, který zabezpečuje kvalitní obalení a maximální využití fólie. Balička může být jednoduše ovládána zmáčknutím tlačítka nebo dálkového ovladače a její vysoký krouticí moment nabízí pevně zabalené balíky.

Výhody

Stroje řady 991 jsou vybaveny nakládacím ramenem, které lze aktivovat i stiskem jednoho tlačítka. Rameno naloží balík na balící stůl a následně se vrátí do původní pozice, aby byl připraven na okamžitě nabrání dalšího balíku. Systém hydraulicky ovládaného střihání a zakládání fólie se vyznačuje spolehlivostí a trvanlivostí a šetří čas při práci. Tento systém se dá doplnit také o snímání přetržené fólie. Další vlastnost řady 991 je pravděpodobně jedna z nejdůležitějších částí těchto strojů. Jedná se o konstrukci odkládacího mechanismu, která jemně položí balík na zem a ve stejném okamžiku eliminuje rázy na konstrukci stroje.

Konstrukce

Díky výbavě baliček řady 991 včetně systému rychlé a jednoduché výměny fólie jsou stroje uživatelsky jedněmi z nejpřátelštějších na trhu. Pro výrobu strojů McHale jsou použity nejkvalitnější komponenty zaručující dlouhou životnost a spolehlivost. Baličky McHale jsou dostatečně robustní na to, aby si poradily i s těmi nejhouževnatějšími plodinami a relativně těžkými balíky v těch nejtvrdších podmínkách.

Zaujala vás naše nabídka?

Pro zaslání ceny či dalších informací, nás prosím neváhejte kontaktovat, vyplněním formuláře či telefonicky na tel.: +420 734 316 780.


5 + 2 = 

DFH

DFH s.r.o.

Družstevní I ev. č. 0238
763 21 Slavičín – Hrádek
IČO: 26899752

Volejte

T: +420 776 346 880
M: +420 577 310 678

Pište

E: info@dfh.cz

Sledujte