Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

AGRI MAX

Agri Max

Pro dosažení absolutní kvality byla řada AGRI kompletně přepracována, obohacena o futuristický design a maximální pohodlí nové kabiny s podpisem Giugiaro Design. AGRI MAX, nejvýkonnější stroj mezi zemědělskými teleskopickými nakladači Dieci, nabídne obsluze vysoce kvalitní soft-touch interiéru odvozený od automobilového průmyslu, větší místo pro nohy a možností nastavení loketní opěrky a sloupku řízení. Vyhřívané sedadlo je vybaveno 3 různými možnostmi odpružení, zatímco zvukotěsná střecha, palubní deska a rohož izolují od vnějšího hluku. Systém Zero Shock System účinně snižuje oscilace a nabízí vysoký komfort jízdy. Kabina je vybavena systémem tlumení nárazů s integrovaným nastavením, skládající se ze 4 podpěr, které snižují nárazy a otřesy. Z kabiny je úžasný výhled 360 °.

Dokonalost v lidském měřítku


AGRI MAX, nejvýkonnější z řady zemědělských manipulátorů Dieci, je zcela přizpůsoben pro vaše potřeby: s novou futuristickou kabinou od světoznámého studia Giugiaro Design a s mnoha změnami, které znamenají pohodlí a vyšší výkon. Přinášíme špičkový manipulátor pro nejtěžší zemědělskou práci.

Interiér

Klimatizace je optimalizována kombinací 6 větracích otvorů s otevíratelným zadním sklem a střechou a s elektricky ovládaným bočním oknem. Dvojitý vzduchový filtr dále chrání řidiče před prachem a pachy. LED světla jsou umístěna na obvodu manipulátoru a na výložníku. Všechno máte z kabiny pod kontrolou díky elektricky nastavitelným a vyhřívaným zpětným zrcátkům a 7” displeji, který přenáší obraz ze 3 bezdrátových kamer. Směr jízdy a výložníku jsou ovládány novým pákovým joystickem CAN-bus. Jednorychlostní převodovka zajišťuje velkou tažnou sílu a zároveň vysokou rychlost.

Zaujala vás naše nabídka?

Pro zaslání ceny či dalších informací, nás prosím neváhejte kontaktovat, vyplněním formuláře či telefonicky na tel.: +420 734 316 780.


5 + 2 = 

DFH

DFH s.r.o.

Družstevní I ev. č. 0238
763 21 Slavičín – Hrádek
IČO: 26899752

Volejte

T: +420 776 346 880
M: +420 577 310 678

Pište

E: info@dfh.cz

Sledujte