Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

AGRI PLUS

Agri Plus

Řada špičkových zemědělských manipulátorů AGRI PLUS byla zcela překonstruována. Nový futuristický design kabiny od světoznámého studia Giugiaro Design a důležité změny z hlediska komfortu vás upoutají na první pohled. Zvýšení výkonů poznáte při práci. Nabízíme zemědělcům špičkový manipulátor pro zemědělské potřeby.

Dokonalost v lidském měřítku

Vlastnosti strojů Dieci je možné shrnout ve třech základních konceptech, které jsou charakteristickými znaky každého stroje Dieci. Je to nejmodernější technologie, spolehlivost a trvanlivost. Řada produktů dosahující dokonalosti vytvořená okolo toho, kdo stroje používá – člověka. Denně vynakládáme úsilí, abychom naše stroje zdokonalili. Na základě zkušeností našich zákazníků a jejich zpětné vazby prostřednictvím našeho vývojového oddělení adoptujeme nejlepší technická řešení do našich strojů. Výsledkem je použití nejlepší dostupné technologie a nejlepších komponentů, které společně garantují optimální úroveň výkonů a parametrů. Styl, který vyčnívá, protože věříme ve vlastní identitu a vlastní sílu.

Interiér

Interiér je vyroben z měkčených materiálů používaných v automobilovém sektoru, extrémně měkkých na dotek, s výbornou tepelnou a zvukovou izolací a významně redukujících vibrace. Prosvětlený interiér a neomezený výhled díky velkorysým oknům, která poskytují přehled o okolí v 360°. Pohodlí obsluhy doplňuje nový antivibrační systém zavěšení kabiny, jedinečný mezi teleskopickými manipulátory, který účinně tlumí všechny vibrace přenášené od nerovného povrchu.

Ovládání

Všechny ovládací funkce vozidla (nastavení otáček motoru, rychlost a diagnostika) jsou sdruženy v jediné řídicí jednotce, která kontroluje optimální pracovní parametry pomocí hloubkové diagnostiky a zobrazuje je v reálném čase. Díky tomu má obsluha vždy vše pod kontrolou. Byl zvětšen výklopný úhel a zvýšena trhací síla. Rameno je plně ovládáno novým joystickem integrovaným v palubní desce. Joystick nově obsahuje volič směru jízdy (FNR) pro usnadnění volby pohybu stroje. Také rám je přizpůsoben vyšší zátěži, zatímco převodovka s Vario Systémem zaručuje přenos výkonu, rychlou bezprostřední reakci na povely a ovladatelnost díky integrovanému elektronickému řízení.

Zaujala vás naše nabídka?

Pro zaslání ceny či dalších informací, nás prosím neváhejte kontaktovat, vyplněním formuláře či telefonicky na tel.: +420 734 316 780.


5 + 2 = 

DFH

DFH s.r.o.

Družstevní I ev. č. 0238
763 21 Slavičín – Hrádek
IČO: 26899752

Volejte

T: +420 776 346 880
M: +420 577 310 678

Pište

E: info@dfh.cz

Sledujte