Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

FUSION 3 PLUS - pevná komora

Fusion 3 Plus

Je výsledkem několikaletého vývoje a testování, který používá patentovaný systém aplikace fólie na balík v komoře. Tento systém nastavuje brzdnou sílu potřebnou pro předpětí balíku fólie „inline“ (přímo) v závislosti na okolních podmínkách a umožňuje kontinuální změnu předpětí fólie během dne, která probíhá automaticky bez jakékoliv potřeby zásahu a nastavení obsluhou stroje. Zároveň optimálně tvaruje balík a zvyšuje hustotu balíku.

Balení

Fusion 3 Plus je stroj, který dokáže zabalit kulatý balík do fólie místo do provázku či sítě. Výhody tohoto systému jsou, že fólie drží lépe zformovaný balík při přenosu na balicí stůl a zároveň zvyšuje hodnotu píce přidáním více vrstev fólie na největší plochu balíku. Při aplikaci na balík se navíc fólie předpíná zhruba o 20 %, což je vyšší než možné předpětí u sítě. Výsledkem je více utažený balík, který po otevření komory neexpanduje a je tak zaručen jeho perfektní tvar. Protože je fólie předepnuta a těsně přiléhá již od samotného začátku, vytěsní se tak více vzduchu. Výsledkem je proto vyšší kvalita senáže.

Obsluha

Při zimním krmení tak již nedochází k přimrznutí sítě k senáži. Snižuje se tak čas potřebný na krmení i množství druhů odpadu. Jednoduše řečeno – jeden druh snadno oddělitelného odpadu snižuje čas potřebný na krmení. Fusion 3 Plus ale samozřejmě může také používat standardní druhy sítě. Při zpracovávání sena nebo slámy obsluha jednoduše přepne tlačítko na balení sítí a je hotovo. Fusion 3 Plus je plně automatický stroj, který je ovládán ovládacím dotykovým panelem McHale iTouch. Jedná se o dotykovou obrazovku o velikosti 7“. Právě použitím této barevné obrazovky se zvyšuje úroveň ovládání a monitorování činnosti stroje. Zákazníci oceňují k monitoru přidaná jednotlivá mechanická tlačítka, která přímo ovládají stroj.

Zaujala vás naše nabídka?

Pro zaslání ceny či dalších informací, nás prosím neváhejte kontaktovat, vyplněním formuláře či telefonicky na tel.: +420 734 316 780.


5 + 2 = 

DFH

DFH s.r.o.

Družstevní I ev. č. 0238
763 21 Slavičín – Hrádek
IČO: 26899752

Volejte

T: +420 776 346 880
M: +420 577 310 678

Pište

E: info@dfh.cz

Sledujte