Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

GIGANT

Rozmetadla Profi V2

Rozmetadla Fliegl optimalizují dávkování nejrůznějších materiálů. Rozmetání probíhá stejnoměrně, přesně, účinně a – zcela variabilně – jemně nebo na širokou plochu. Stupeň účinnosti hnojení roste, potřeba drahých minerálních hnojiv výrazně klesá. Výkonná technika rozmetání zpracovává hovězí a drůbeží hnůj, kaly z čistíren odpadních vod, kompost, vápno atd.

Všechny vozy Fliegl s výtlačným čelem lze dovybavit rozmetadlem jednoduše a během několika minut. Díky tomu jsou vozy ASW ještě všestrannější a stává se z nich profesionální rozmetadlo. Rozmetadlo se pohání mechanicky pomocí vývodového hřídele. Stojaté válce dosahují mimořádného výkonu.

 

Rozmetání

V nabídce Fliegl jsou rozmetadla Profi, Profi V2 a nízko montovaná varianta Profi V2n. Maximální šířka rozmetání rozmetadla Profi je přibližně 22 metrů. Automatická regulace posuvu plynule přizpůsobuje rychlost posouvání.

Vzdálenost rozmetání provedení Profi V2 dosahuje mezi 18 a 27 metry se sériovými, plně pozinkovanými gilotinami a mechanicky sklopnou bočnicí.

Jeho uložení ložisek rozmetadla se snadno udržuje a je dosažitelné přes centrální mazací místo, rozmetací klapka s lehkým chodem funguje šetrně a bezúdržbově, je necitlivá proti cizím tělesům.

Zaujala vás naše nabídka?

Pro zaslání ceny či dalších informací, nás prosím neváhejte kontaktovat, vyplněním formuláře či telefonicky na tel.: +420 734 316 780.


5 + 2 = 

DFH

DFH s.r.o.

Družstevní I ev. č. 0238
763 21 Slavičín – Hrádek
IČO: 26899752

Volejte

T: +420 776 346 880
M: +420 577 310 678

Pište

E: info@dfh.cz

Sledujte