Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

PIVOT

Dosah

Kloubový velkokapacitní stroj s teleskopickým výložníkem, které dokáže uspokojit všechny požadavky. Velká obratnost, přesné pohyby, vynikající výhled, maximální výkon na kola a na výložník, absolutní komfort: to jsou jen některé z věcí, které jsou na Pivotu důležité. Ekologické a vysoce výkonné motory nové generace s plně elektronickým řízením dodávají veškerý požadovaný výkon při nejnižší spotřebě paliva ve své kategorii.

Absolutní komfort

Díky inteligentně navrženému rozvržení ovládání je ovládání stroje jednoduché, intuitivní a pohodlné. Přístup k místu řidiče bude snazší a bezpečnější díky dvěma velkým dveřím s otevíráním o 180°. Uvnitř kabiny je vše navrženo pro usnadnění práce obsluhy.

Ovládání

Bezkonkurenční technologie s novým palubním počítačem. Na displeji jsou jasně a v reálném čase zobrazeny všechny informace potřebné k ovládání vozidla. Odhlučnění, nastavitelná výška i dosah volantu, úložné prostory a různá příslušenství jako rádio, sluneční clona a ergonomické sedadlo s pneumatickým odpružením, umožňují práci v úplném pohodlí. Oddělení výzkumu a vývoje firmy Dieci navrhlo nejnižší kabinu ve své kategorii se zvýšeným sedadlem řidiče, čímž se dosahuje dokonalého výhledu a kompaktnosti.

Interiér

Poloautomatický klimatizační systém se 7 výdechy, střešním oknem a úplným nebo částečným otevřením 2 dveří pro lepší cirkulaci vzduchu při práci. Zakřivené přední sklo, stěrač, který čistí jeho horní část, velká okna a zvýšená poloha při řízení poskytují jedinečný 360° výhled i se zvednutým ramenem.

Zaujala vás naše nabídka?

Pro zaslání ceny či dalších informací, nás prosím neváhejte kontaktovat, vyplněním formuláře či telefonicky na tel.: +420 733 120 631.


5 + 2 = 

DFH

DFH s.r.o.

Družstevní I ev. č. 0238
763 21 Slavičín – Hrádek
IČO: 26899752

Volejte

T: +420 776 346 880
M: +420 577 310 678

Pište

E: info@dfh.cz

Sledujte