Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

SERVO

Perfektní výsledek

Polonesené otočné pluhy nové generace s vysokou výkonností, dlouhou životností a optimálním přizpůsobením dle traktoru a podmínek orby. Agregace s traktory do 360 k. Možnost dodání se 6, 7, 8 a 9 radlicemi.

Pro zajištění nejlepších pracovních výsledků nabízí PÖTTINGER orební tělesa pro všechny typy půd a provozní podmínky. Různé tvary těles jsou k dispozici s plnými nebo s páskovými odhrnovačkami. Široká nabídka odhrnovaček v závislosti na druhu půdy a požadavcích na orbu.

Organika

Zapravení velkého množství slámy a rostlinných zbytků klade na pluh zvláštní nároky. Díky velké výšce rámu a dostatečné vzdálenosti mezi tělesy je organická hmota spolehlivě zapravená do půdy. Volitelně dostupné předradličky nebo zahrnovací límce eliminují riziko ucpání.

  • Volitelná výška rámu 80 nebo 90 cm pro standardní pluhy a provedení PLUS.

  • Rozteč těles 102 cm.

  • Velký výběr doplňkové výbavy.

Odolný proti opotřebení

Extrémně odolná dláta a radlice DURASTAR zajišťují dlouhou životnost v nejtěžších podmínkách a výrazně prodlužují intervaly výměny. Jednodílné radlice s tvarovaným dlátem prokazují absolutní stabilitu při vysokém množství kamenů. Opotřebitelné díly si zachovávají tvar a rozměry díky zušlechtěnému materiálu. Z tohoto důvodu je vždy zaručené vtažení do půdy a perfektní kvalita práce.

  • Otočná navařovaná dláta pro snížení provozních nákladů při orbě.

  • Radlice z kalené bórové oceli.

Modely PLUS

Vysoká míra flexibility je základním požadavkem pro efektivní práci na poli. Zatímco u mechanicky nastavitelného pluhu zaberou stromy, šachty, stožáry a další překážky spoustu času, u hydraulického nastavení pracovního záběru PLUS je nutná pouze korekce pomocí řídicí jednotky. To umožňuje, aby se pluh rychle a bezpečně přizpůsobil různým podmínkám. Kvalita práce zůstává konstantní. Záběr prvního tělesa se při změně vždy automaticky přizpůsobí.

íky systému PLUS lze rychle upravit šířku záběru v případě překážek, okrajů pole nebo na úvratích. Vytvářené hroudy lze přizpůsobit půdním podmínkám a následnému zpracování půdy. Velký rozsah nastavení záběru tělesa od 35 do 58 cm splňuje všechny požadavky. Záběr standardních pluhů lze skokově mechanicky nastavit v 5 krocích.

Zaujala vás naše nabídka?

Pro zaslání ceny či dalších informací, nás prosím neváhejte kontaktovat, vyplněním formuláře či telefonicky na tel.: +420 734 316 780.


5 + 2 = 

DFH

DFH s.r.o.

Družstevní I ev. č. 0238
763 21 Slavičín – Hrádek
IČO: 26899752

Volejte

T: +420 776 346 880
M: +420 577 310 678

Pište

E: info@dfh.cz

Sledujte