Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

STUBBLE MASTER

Řada Stubble Master

Stroje SPEARHEAD řady STUBBLE MASTER patří mezi nejlepší rotorové mulčovače na trhu. Tyto stroje vynikají svojí robustní konstrukci, pracovním záběrem a výkonností. Mulčovače řady STUBBLE MASTER se vyrábějí v záběrech 5,0m, 7,30m, 9,10m a 12,10. Mulčovač se záběrem 12,10m je největším rotorovým mulčovačem na trhu.

BOČNÍ KŘÍDLO DELTA

Inteligentní konstrukce

Rotorové mulčovače řady StubbleMaster byly navrženy pro velmi vysokou průchodnost materiálu strojem. Výsledkem je charakteristické boční křídlo Delta. Důsledkem této konstrukce je mulčovaný materiál lépe rozmělněn a rovnoměrně rozprostřen po celém pracovním záběru.

Současně jeho hladký a velký povrch přispívá k jeho samočištění. To výrazně snižuje dobu nastavení a údržby stroje. Jedinečná konstrukce mulčovače umožňuje integrovat všechny kabely a hadice dovnitř stroje, nedochází tak k nabalování mulčovaného materiálu na tyto prvky. Tím pádem může být také zvýšena pracovní rychlost. Robustní konstrukce umožňuje montáž zadního závěsu pro připojení dalšího zařízení (např. stroje pro zpracování půdy).

Systém nožů Stubble Master HD 6

StarCut systém se skláda z 6 HD nožů, které jsou umístěny na rotoru ve dvou úrovních. Výsledkem je silné rozdrcení materiálu po celém záběru stroje společně s nízkou spotřebou paliva.

  • Níže umístěné nože zajišťují sací efekt, který přizvedne mulčovaný materiál
  • Nasátý materiál je zvednut do optimální výšky sečení

SILNÉ ARGUMENTY

  • Širokoúhlá kloubová hřídel
  • Minimální údržba (mazací interval 50 h)
  • Velmi robustní konstrukce

VYŠŠÍ OCHRANA

  • Lamelové spojky s konstantním přenosem výkonu byly speciálně vyvinuty pro velmi namáhané zemědělské stroje
  • Lamelová spojka je umístěna na každém rotoru

Zaujala vás naše nabídka?

Pro zaslání ceny či dalších informací, nás prosím neváhejte kontaktovat, vyplněním formuláře či telefonicky na tel.: +420 734 316 780.


5 + 2 = 

DFH

DFH s.r.o.

Družstevní I ev. č. 0238
763 21 Slavičín – Hrádek
IČO: 26899752

Volejte

T: +420 776 346 880
M: +420 577 310 678

Pište

E: info@dfh.cz

Sledujte