Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

V8 - variabilní komora

Klíčové vlastnosti

Mezi klíčové vlastnosti nového lisu s variabilní komorou McHale V8 patří větší náběr hmoty, inovativními prvky jsou: nový sběrač s možností výběru klasické nebo vačkové dráhy, větší boční šneky, větší rotor, adaptivní náběr, volitelné množství nožů, padací podlaha sloužící k odblokování lisu, lisovací komora se třemi nekonečnými pásy, výkonný vázací systém, automatické mazání, nový design bočního krytu, ovládací konzole Expert Plus či vyhazovací rampa.Nová řada lisů McHale V8 je vybavena odolnými komponenty, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost stroje. Je dost odolný, aby zvládl i ty nejtěžší podmínky.

Množství materiálu

U všech lisů V8 si můžete vybrat mezi sběračem s pěti nebo šesti řadami prstů a zvolit rovněž, zdali má být vybaven vačkovou dráhou či nikoli. Tento nový sběrač lisů řady McHale V8 disponuje mnoha výhodami. Byly zvětšeny jak podávací šneky, které směrují hmotu dovnitř lisu, tak průměr rotoru. Úhel, který svírá podlaha, byl upraven pro co nejhladší vstup hmoty do komory lisu. Všechny lisy nové řady V8 nabízejí nový systém adaptivního náběru hmoty, jenž se nastavuje automaticky v návaznosti na množství materiálu. Konstrukce podlahy umožňuje snazší náběr hmoty, snižuje pravděpodobnost ucpání a dovoluje automatické nastavení podlahy pro lepší ovládání lisu na řádku.

Lisovací komora

Všechny lisy řady V8 jsou standardně osazeny třemi pevnými nekonečnými pásy. Ty jsou extrémně odolné vůči opotřebení – jsou vyrobeny ze syntetického materiálu, díky kterému vydrží, a zároveň jsou schopny vyvinout vysoký tlak na balík v lisovací komoře.

Lisy V8940 a V8950 dokážou zpracovat materiál do balíků o průměru 0,6 až 1,98 metrů. Velikost balíků je u obou lisů nastavitelná od minimální velikosti po desetimilimetrových krocích. Všechny stroje McHale V8940 jsou vybaveny primárním pohonem, který usnadňuje otáčení pásu a materiálu. U modelu McHale V8950 je namontován sekundární pohon. V obtížných podmínkách, jako je vlhká krátká tráva, je žádoucí odpojit primární pohon a aktivovat pohon sekundární, a zajistit tak otáčení materiálu v komoře.

Vázací systém

Výkonný vázací systém je velmi spolehlivý a vybavený nekonečným nastavením sítě. Lze využít sítě až do šířky 1310 milimetrů a otáčet síť okolo vkládacího válce. Tak zabráníte sklouznutí sítě během lisování. 

Jednoduchý, ale velmi účinný systém vázání využívající pohyblivý válec umožňuje otáčení role sítě při jejím nanášení. Je tak zabezpečeno rovnoměrné použití sítě. Obsluha může nastavit napětí sítě na ovládacím panelu, aniž by musela opustit pohodlí a bezpečnost kabiny traktoru.

Zaujala vás naše nabídka?

Pro zaslání ceny či dalších informací, nás prosím neváhejte kontaktovat, vyplněním formuláře či telefonicky na tel.: +420 734 316 780.


5 + 2 = 

DFH

DFH s.r.o.

Družstevní I ev. č. 0238
763 21 Slavičín – Hrádek
IČO: 26899752

Volejte

T: +420 776 346 880
M: +420 577 310 678

Pište

E: info@dfh.cz

Sledujte