Cookies management by TermsFeed Cookie Consent

VITASEM A

Vitasem A

Secí stroj VITASEM A lze snadno demontovat a odstavit. VITASEM A je uložený přímo na válci, což eliminuje vibrace od rotačních bran a umožňuje vyrovnání nerovností nezávisle na branách. Rotační brány proto zůstávají zcela pohyblivé.

Modely VITASEM A CLASSIC jsou vhodné především pro menší farmy a traktory menších výkonových tříd.

Při práci na poli se secí stroj vždy opírá o válec rotačních bran - zpětné utužení seťového lůžka. Nože rotačních bran LION pracují v kamenitých podmínkách nezávisle na secím stroji VITASEM A.

Těžiště secí kombinace je v minimální vzdálenosti od traktoru. Minimalizace odlehčení přední nápravy traktoru pro bezpečné ovládání celé soupravy. Přídavná hmotnost secího stroje dotěžuje samotný válec, čím dochází k optimálnímu zpětnému utužení půdy. VITASEM A a válec rotačních bran tvoří jeden celek s možností paralelogramového vedení secího stroje.

Systém dávkování

Dvě zcela samostatné dávkovací jednotky jsou zkombinovány v jedné výsevní jednotce. Dávkovací kola jsou uložena na společné dávkovací hřídeli. Výhoda spočívá v tom, že už není zapotřebí žádná samostatná zarážka mezi jemnými a normálními dávkovacími válečky.

Centrální, středové nastavení vypouštěcích klapek. Pružinou ovládané, jednotlivě nastavitelné vypouštěcí klapky se při výskytu cizích těles snadno vychýlí. Integrovaná přepážka ve vypouštěcí klapce brání přetékání. Zvýšená přepážka brání přetékání jemného osiva k normálnímu secímu kolu – to garantuje nejvyšší přesnost výsevu.

  • Válečky jsou vhodné pro výsev všech obvyklých druhů osiva.
  • Multifunkční secí systém pracuje při každém osivu precizně – dávkování od 0,7 kg do 400 kg na hektar.
  • Dva samostatné válečky na každé jednotce umožňují v minutě přestavit výsev běžného nebo jemného osiva.
  • Efekt tohoto inovačního řešení spočívá ve výrazném zlepšení přesnosti výsevu jemného osiva a v jeho snadném přestavení.

Zaujala vás naše nabídka?

Pro zaslání ceny či dalších informací, nás prosím neváhejte kontaktovat, vyplněním formuláře či telefonicky na tel.: +420 734 316 780.


5 + 2 = 

DFH

DFH s.r.o.

Družstevní I ev. č. 0238
763 21 Slavičín – Hrádek
IČO: 26899752

Volejte

T: +420 776 346 880
M: +420 577 310 678

Pište

E: info@dfh.cz

Sledujte